דרך היסורים של ישו
סיור בעקבות דרך היסורים של ישו, העוברת ב 14 תחנות שונות משער האריות עד כנסיית הקבר,
בהדרכת ד"ר איילת לוי רייפר, צילום ועריכה איציק מוזן
[
לחצו על התמונה להפעלת המצגת
]
תגיות:
ירושלים
ישו
כנסייה
נצרות
איציק מוזן
איילת לוי רייפר
טיולי ירושלים
כנסיית הקבר
ירושלים העתיקה
ויאה דולורוזה
צפיות במצגת: 2147
הוסף על ידי:
muzan
הוסף בתאריך: 27.07.2010
קובץ מקורי: via dolorosa 2010.pps
שלח לחבר
הצע תאור אחר